Mal / Hizmet Alım İlanı

31.07.2023

TEKNİK ŞARTNAME

IPA/2020/421-391/02-200000146 HİZMET/ MAL ALIMI

Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde Rengarenk Umutlar Derneği tarafından Hizmet /mal alımı

Madde 2 – Hizmetin Amacı:
Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir. Çocuklar İçin Sanat kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler şunlardır. Refugio Merkezinde Resim, Müzik, Grafiti ve Drama eğitimi almış aktivistlerin gönüllülerle beraber çocuk ve gençlerle çalışmak üzere hazırlayacağı atölyelerde kullanılacak malzemelerdir.

Atölye Malzemeleri

İlgili faaliyetlere göre gerçekleştirilecek hizmet alımlarından bu şartnameyi ilgilendiren Atölye Malzemelerini kapsamaktadır. Proje kapsamında Drama, Sanat ve Grafitti atölye çalışmaları gerçekleştirilecektir. Bu faaliyetler için aşağıda belirtilen malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır.
Bu ihtiyaç kapsamında anlaşma yapılacak olan Tedarikçi’den aşağıda belirtilen malzeme ve adedine uygun teklif sunması beklenmektedir. Proje kapsamında Rengarenk Umutlar Derneği tarafından Tedarikçi’den alınacak olan Atölye malzemeleri şunlardır;

15 adet katlanabilir plastik sandalye
5 adet katlanabilir plastik çalışma masası
15 adet ahşap şövale
Drama çalışmalrında kullanılacak 10 adet bez kukla
60 adet küçük yer minderi 40×40 ölçülerinde
16 adet ahşap çok amaçlı raflı dolap ( 2×1,20 ölçülerinde)
A4 kağıt 500 yapraklı 80 gr 15 paket
100 adet 180 gr 35×50 resim kağıdı
15 adet sıcak silikon tabancası
100 adet sıcak silikon tabanca mumu
Drama atölye odası için 1 adet boy aynası ( uzunluğu 2 m genişliği 50 cm ölçülerinde )
50 adet renkli sprey grafitti boya
Atölye odaları için 4 adet kaymaz halı
20 adet sulu boya 12 li
20 adet kuru boya 12 li
20 adet pastel boya 12 li
15 çeşit eğitici oyuncak ( toplumsal cinsiyet eşitliği gözetilecek ve şiddeti anımsatacak oyuncaklar olmayacak )
15 adet kostüm ( 15 – 20 yaş kız ve oğlan çocukları için )

Renfarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz tüm malzemelerin tek bir tedarikçiden alınmasıdır. Ancak tedarikçide bulunmayan malzemeler başka bir tedarikçiden fatura veya fiş karşılığında Teknik şartname hazırlanmadan alınabilecektir. Malzemelerin kısa süre içinde hazırlanıp Rengarenk Umutlar Derneği’ne KDV’den muaf şekilde teslim edilmesi beklenmeketedir. Tedarikçi hem teklifi hemde satin alım sürecinde faturayı KDV istisnasına göre hazırlamalıdır. Malzemelerin eksiksiz ,sağlam ve istenilen nitelikte olması adına Tedarikçinin Diyarbakır’da olması tercih sebebidir.
Malzemeler atölye çalışmalarında uzun süreli kullanılacağından tedarikçilerden en uygun kullanışlı, kaliteli ürünleri sunmaları beklenmektedir.

Madde 3 – Hizmetin Kapsamı
Refugio Merkezinde Resim, Müzik, Grafiti ve Drama eğitimi almış aktivistlerin gönüllülerle beraber çocuk ve gençlerle çalışmak üzere hazırlayacağı atölyelerde kullanılacak malzemelerdir.Tedarikçi’den alınacak malzemeler belli özelliklerde olsada proje bütçesine bağlı olarak alınacak malzemelerde marka ve özellik değişebilir. Rengarenk Umutlar Derneği politika belgelerine bağlı olarak öncelikle satın alınacak malzemelerin sağlığı tehtid etmeyecek , toplumsal cinsiyet eşitliğini gözetecek ve şiddeti benimsetmeyecek malzemelerden olması gerekmektedir.
Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama
Hizmetin sağlanacağı yer
Diyarbakır
Başlama tarihi ve uygulama süresi
15.08.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan malzeme alımı için tedarikçilerin 07. 08.2023 tarihine kadar teklif vermeleri beklenmektedir. 07.08.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.
Madde 5: Deneyim / Özellik:
Madde 2- de belirtilen malzemeleri tedarik edebilecek ve malzemelere dair bilgisi olan firmalardan teklif alınacaktır.
Tedarikçi tercihen Diyarbakır’da olmalıdır.
Ekipman teslimatı zamanında yapılmalıdır.
Eksik ,kırık,kullanılmayacak malzemelerde değişiklik veya garanti mümkün olmalıdır.
Tedarikçi Rengarenk Umutlar Derneği’nin ihtiyaçlarını , çalışma amaçlarını bilmeli bu doğrultuda malzemeleri önermelidir.
Tedarikçi Rengarenk umutlar Derneği’nin çocuğa yaklaşım ve politika belgelerini kabul ederek anlaşma sağlamalıdır.
Teklif veren firmalarla teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren firma ile anlaşma sağlanacaktır.
Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecektir.

Teklif Makbuzu