HİZMET/ MAL ALIMI

RENGARENK UMUTLAR DERNEĞİ
TEKNİK EKİPMAN ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

IPA/2020/421-391/02-200000146 HİZMET/ MAL ALIMI

Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde program kapsamında 3.1.1 Ekipman bütçe kalemi Bilgisayar için Rengarenk Umutlar Derneği tarafından Hizmet alımı yapılacaktır.

Madde 2 – Hizmetin Amacı:
Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir.Program kapsamında “Çocuklar İçin Sanat” çalışmasında çalışmaların;dijital ortamda arşivlenmesi ,planlanması, online toplantılar,araştırmalar,programların oluşturulması ve ofis merkezinde yürütülecek çalışmalar için teknik ekipmandan Bilgisayara ihityaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç kapsamında anlaşma yapılacak olan Tedarikçi’den aşağıda belirtilen ekipman türüne uygun teklif sunması beklenmektedir.

3.1.1) 1 Adet Diz Üstü Bilgisayar : Hp Victus 16-D1050NT Intel Core I5-12500H 16GB 1tb SSD 4gb Rtx 3050TI 16.1” Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Renfarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz Ekipmanı tek bir tedarikçiden alabilmektir. Aynı zamanda ekipmanın şartnamede belirtilen süre içinde hazırlanıp Rengarenk Umutlar Derneği’ne KDV’den muaf şekilde sunulması ve teslim edilmesi beklenmektedir. Tedarikçi bu noktada hem teklifini hem de anlaşma sonrası faturayı KDV ististansına göre hazırlamalıdır. Tedarikçiden alınacak ekipmnın denenebilmesi adına Tedarikçinin Diyarbakır’da olması tercih sebebidir. Ancak uygun teklife göre diğer illerden alınan tekliflerde değerlendirilecektir.

Madde 3 – Hizmetin Kapsamı
Ekipman alım için belirlenen özellikler olsa da proje bütçesine bağlı olarak sıralanan marka ve model bilgisi değişebilir. Ancak model ve marka değişmesine karşın temel özelliklerin karşılanması beklenmektedir

Diz üstü bilgisayar ; Hp Victus 16-D1050NT Intel Core I5-12500H 16GB 1tb SSD 4gb Rtx 3050TI 16.1” Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama
Hizmetin sağlanacağı yer
Diyarbakır
Başlama tarihi ve uygulama süresi
21.08.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan hizmet alımı için tedarik şirketlerinin 15. 08.2023 tarihine kadar teklif vermeleri beklenmektedir. 15.08.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Madde 5: Deneyim / Özellik:
Tedarikçi tercihen Diyarbakır’da olmalıdır ancak uygun fiyat ve ekipmana sahip olan Diyarbakır dışındaki tedarikçilerin de teklifleri değerlendirmeye alınacaktır.
Tedarikçi satış sonrası müşteri desteği ve satış sonrası hizmetleri ( Bakım ,onarım ,soru cevap , kurulum vb ) sağlanmalıdır
Ekipman teslimatı zamanında yapılmalıdır.
Ekipmanların garanti süresi olmalı ve tedarikçi bu konuda Rengarenk Umutlar Derneğini bilgilendirmelidir.
Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğinin ihtiyaçlarını anlayabilmeli ve ekipmanı bu ihtiyaç dahilinde önerebilmelidir.
Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğine ekipman doğrultusunda nasıl kullanlıcağı, kurulumu, programları vb bilgi vermelidir.
Teklif veren firmalar ile teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren şirket ile anlaşma sağlanacaktır.

Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecektir.