Mal/Hizmet Satın Alımı

16.08.2023

RENGARENK UMUTLAR DERNEĞİ
BEZ ÇANTA TEKNİK ŞARTNAMESİ

IPA/2020/421-391/02-200000146 HİZMET/ MAL ALIMI

Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde program kapsamında 4.4.1 Tanıtım,İletişim ve Görünürlük bütçe kalemlerine istinaden Bez çanta için Rengarenk Umutlar Derneği tarafından Hizmet alımı yapılacaktır.

Madde 2 – Hizmetin Amacı:
Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir. Programın Tanıtım,İletişim,Görünürlük çalışmasına istinaden hem programa katılacak kişiler hemde çocuklar için bez çantaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç kapsamında anlaşma yapılacak olan Tedarikçi’den aşağıda belirtilen malzeme özelliklerine uygun teklif sunması beklenmektedir.
• En 35 cm x boy 40 cm Ham bez
• 60 tel – 205 gr
• Tek Yönlü 18x 27 cm büyüklüğünde transfer baskı , renkli tasarımı olacak
Rengarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz yukarıda belirtilen ekipmanları tek bir tedarikçiden alabilmektir. Aynı zamanda ekipmanların şartnamede belirtilen süre içinde hazırlanıp Rengarenk Umutlar Derneği’ne KDV’den muaf şekilde sunulması ve teslim edilmesi beklenmektedir. Tedarikçi bu noktada hem teklifini hem de anlaşma sonrası faturayı KDV ististnasına göre hazırlamalıdır. Tedarikçiden alınacak ekipmanın denenebilmesi adına Tedarikçinin Diyarbakır’da olması tercih sebebidir. Ancak uygun teklife göre diğer illerden alınan tekliflerde değerlendirilecektir.

Madde 3 – Hizmetin Kapsamı
Malzeme alım için belirlenen özellikler olsa da proje bütçesine bağlı olarak sıralanan marka ve tasarım bilgisi değişebilir. Ancak marka ve tasarım değişmesine karşın ihtiyaç duyulan ekipmanlarda temel özelliklerin karşılanması beklenmektedir

Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama
4.1. Hizmetin sağlanacağı yer
Diyarbakır
4.2. Başlama tarihi ve uygulama süresi
25.08.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan hizmet alımı için tedarik şirketlerinin 20. 08.2023 tarihine kadar teklif vermeleri beklenmektedir. 20.08.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Madde 5: Deneyim / Özellik:
1. Tedarikçi tercihen Diyarbakır’da olmalıdır ancak uygun fiyat ve ekipmana sahip olan Diyarbakır dışındaki tedarikçilerin de teklifleri değerlendirmeye alınacaktır.
2. Tedarikçi satış sonrası müşteri desteği ve satış sonrası hizmetleri sağlamalıdır
3. Malzeme teslimatı zamanında yapılmalıdır.
4. Malzemenin garanti süresi olmalı ve tedarikçi bu konuda Rengarenk Umutlar Derneğini bilgilendirmelidir.
5. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğinin ihtiyaçlarını anlayabilmeli ve ekipmanı bu ihtiyaç dahilinde önerebilmelidir.
6. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğine malzeme doğrultusunda gerekli bilgilendirmeleri yapmalıdır. ( Kumaş türü, kumaş markası, tasarım,malzeme ebatı gibi örnek çalışma sunmalıdır. )
7. Teklif veren firmalar ile teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren şirket ile anlaşma sağlanacaktır.
8. Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecektir.