MAL/HİZMET SATIN ALIMI

23.08.2023

 

 

RENGARENK UMUTLAR DERNEĞİ

                                 EĞİTİM / TOPLANTI  ORGANİZASYONU  TEKNİK ŞARTNAMESİ

 

IPA/2020/421-391/02-200000146  HİZMET/ MAL ALIMI

 

Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde program kapsamında 4. 2.1 bütçe koduna istinaden eğitim , toplantı çalışmasına istinaden  organizayson hizmet alımı yapılacaktır.

 

Madde 2 – Hizmetin Amacı:

Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir.“Çocuklar İçin Sanat” çalışmasında  Eğitim almış uzman kişiler tarafından 4 gün süre ile eğitici eğitim toplantısı için 15 kişinin katılımı ile  4 gün mekan kiralama , ikramlar ve 1 öğün yemek için   hizmet alımı yapılacaktır.

4.1.1 ) Eğitim Toplantı Organizasyonu

İlgili faaliyetlere göre gerçekleştirilecek hizmet alımlarından bu şartnameyi ilgilendiren  eğitim toplantı çalışması için organizasyona uygun   teklif sunması beklenmektedir.

 • Eğitim toplantı çalışması için şirketin daha önce organizayson deneyiminin olması.
 • Mekanın toplantı ve eğitim için uygunluğu ve ulaşım kolaylığının bulunması
 • Eğitim toplantı süresince ihtiyaç duyulacak tüm ekipmanların mevcut olması ses sistemi projektör gibi
 • Eğitim toplantı süresince mekanda yeterli sayıda destek olacak kişilerin bulunması
 • Yemek ve ikramların günlük ve taze olması
 • Vegan , Vejetaryen menülerinde bulunması
 • Toplantı mekanının temiz ve hijyenik olması

 

Renfarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz hizmet alımını tek bir  yerden alabilmektir. Program kapsamında belirlenen bütçeye istinaden  şirketin  Diyarbakır’da olması tercih sebebidir. Progam sürecinde hizmet alımına istinaden fatura vey a makbuzlar KDV istisnasına göre hazırlanmalıdır. Fatura veya makbuzda oluşacak ayrıca giderler ,ilgili şirkete  ait olacak olup teklifin bu kapsamda sunulması beklenmektedir.

 

 

 

Madde 3 –  Hizmetin Kapsamı

Sanat Terapisi programı kapsamında gerçekleştirilecek eğitim/  toplantı çalışması için 4 gün süre ile 15 kişinin eğitim alabileceği  uygunlukta bir  mekan  olması ve 4 gün süre ile 15 kişi için 1 öğün öğlen yemeği , ara öğünler için ikramlıkların olması gerekmektedir. Mekanın ulaşımı kolay olmalı ve menülerde Vegan , vejetaryen ikram, içecek, yemeklerde bulunmalı .  Proje bütçesine  bağlı olarak hizmet alımında çalışma süreleri değişebilir. Çalışma süresi  faaliyet planına göre planlanır.

Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama

 • Hizmetin sağlanacağı yer

Diyarbakır

 • Başlama tarihi ve uygulama süresi

15.09. 2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan hizmet alımı              için tedarik şirketlerinin  28. 08.2023 tarihine  kadar teklif vermeleri beklenmektedir.28.08.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Madde 5: Deneyim / Özellik:

 1. Madde 2- de belirtilen hizmet alımına istinaden  deneyimi olan şirketlerden  teklif alınacaktır.
 2. Eğitim toplantı çalışmasının gerçekleştirilmesi için teklif sunan şirket Diyarbakır’da olmalıdır.
 3. Hizmet alımında teklif şartnamesinde belirtilen hizmet için şirketin eğitim/ toplantı çalışması için ihtiyaçları zamanında karşılaması beklenmektedir.
 4. Eğitim toplantı için belirtilen uygunlukta hizmet sunulmadığı taktirde değişiklik mümkün olmalıdır.
 5. Şirketlerin Eğitim/Toplantı organizasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimleri olmalıdır.
 6. Eğitim toplantı çalışmasının gerçekleştirileceği mekanın ulaşımı kolay olmalıdır.
 7. Şirketlerin vegan ve vejetaryen ikram , yemek sunabilme deneyimine sahip olması
 8. Teklif veren şirketler ile teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren şirket ile anlaşma sağlanacaktır.
 9. Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecektir.