MAL/HİZMET SATIN ALIMI

                                                                                                                              27.10.2023

 

 

                                    RENGARENK UMUTLAR DERNEĞİ

                                TEKNİK EKİPMAN ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

 

IPA/2020/421-391/02-200000146  HİZMET/ MAL ALIMI

 Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde program kapsamında  3.1.6 Ekipman bütçe kalemi Yazıcı  için  Rengarenk Umutlar Derneği  tarafından  Hizmet alımı yapılacaktır.

Madde 2 – Hizmetin Amacı:

Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir. Program kapsamında “Çocuklar İçin Sanat” çalışmasında çalışmalarda fotokopi çekimleri , tarama işlemleri için  atölye ofis merkezinde yürütülecek çalışmalarda  teknik ekipmandan Yazıcıya  ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç kapsamında anlaşma yapılacak olan Tedarikçi’den aşağıda belirtilen ekipman türüne uygun teklif sunması beklenmektedir.

3.1.1)  1 Adet  Atölye merkezinde atölyelerde ihtiyaç duyulacak çıktılar  için hem fotokopi makinası olarak hem de yazıcı tarayıcı ihtiyacı olarak uzun süreli kullanılacaktır. Yazıcı özellikleri ; mürekkep tanklı çok fonksiyonlu renkli, lazer a4 çıktı özellikli olması gerekmektedir.

Rengarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz Ekipmanı tek bir tedarikçiden alabilmektir. Aynı zamanda ekipmanın  şartnamede belirtilen  süre içinde hazırlanıp Rengarenk Umutlar Derneği’ne KDV’den muaf şekilde sunulması ve teslim edilmesi beklenmektedir. Tedarikçi bu noktada hem teklifini hem de  anlaşma sonrası faturayı KDV ististansına göre hazırlamalıdır. Tedarikçiden alınacak ekipmnın denenebilmesi adına Tedarikçinin Diyarbakır’da olması tercih sebebidir. Ancak  uygun teklife göre diğer illerden alınan tekliflerde değerlendirilecektir.

 Madde 3 –  Hizmetin Kapsamı

Ekipman alım için belirlenen özellikler olsa da proje bütçesine bağlı olarak sıralanan marka ve model bilgisi değişebilir. Ancak model ve marka değişmesine karşın temel özelliklerin karşılanması beklenmektedir

 

 • Yazıcı özellikleri ; mürekkep tanklı çok fonksiyonlu renkli, lazer a4 çıktı özellikli olması gerekmektedir.

Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama

 • Hizmetin sağlanacağı yer

Diyarbakır

 • Başlama tarihi ve uygulama süresi

27.10.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan hizmet alımı                için tedarik şirketlerinin    28.10.2023 tarihine  kadar teklif vermeleri beklenmektedir. 28.10.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Madde 5: Deneyim / Özellik:

 1. Tedarikçi tercihen Diyarbakır’da olmalıdır ancak uygun fiyat ve ekipmana sahip olan Diyarbakır dışındaki tedarikçilerin de teklifleri değerlendirmeye alınacaktır.
 2. Tedarikçi satış sonrası müşteri desteği ve satış sonrası hizmetleri ( Bakım ,onarım ,soru cevap , kurulum vb ) sağlanmalıdır
 3. Ekipman teslimatı zamanında yapılmalıdır.
 4. Ekipmanların garanti süresi olmalı ve tedarikçi bu konuda Rengarenk Umutlar Derneğini bilgilendirmelidir.
 5. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğinin ihtiyaçlarını anlayabilmeli ve ekipmanı bu ihtiyaç dahilinde önerebilmelidir.
 6. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğine ekipman doğrultusunda nasıl kullanlıcağı, kurulumu, programları vb bilgi vermelidir.
 7. Teklif veren firmalar ile teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren şirket ile anlaşma sağlanacaktır.
 8. Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecek