MAL/HİZMET SATIN ALIMI

 

                                                                                                                                                          27.10.2023

 

 

                                             RENGARENK UMUTLAR DERNEĞİ

                                             BASIM  / YAYIM    TEKNİK ŞARTNAMESİ

 

IPA/2020/421-391/02-200000146  HİZMET/ MAL ALIMI

 Madde 1 – Hizmetin Tanımı: IPA/2020/421-391/02-200000146 “Çocuklar için Sanat ” Projesi uygulanması çerçevesinde program kapsamında  4.4  Tanıtım,İletişim ve Görünürlük bütçe kalemlerine  istinaden    ROLLUP, Kırlangıç,Rozet,Kalemlik ,Blok Not Defteri,masa bayrağı  için Rengarenk Umutlar Derneği  tarafından  Hizmet alımı yapılacaktır.

Madde 2 – Hizmetin Amacı:

Bu program kapsamında desteklenecek olan “Çocuklar İçin Sanat” projesi Rengarenk Umutlar Derneği tarafından yürütülmektedir.  Programın Tanıtım,İletişim,Görünürlük çalışmasına istinaden hem programı n görünürlülüğünü sağlamak hem de programa katılacak faydalanıcılar  için belirtilen malzemelere   ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç kapsamında anlaşma yapılacak olan Tedarikçi’den aşağıda belirtilen malzeme özelliklerine  uygun teklif sunması beklenmektedir.

 • 58 mm Buton rozet
 • 20×15 ham bez kalemlik
 • A5 spiralli blok not defteri
 • 70×150 cm saten kumaş baskılı kırlangıç
 • 85×200 Rollup
 • 15×20 masa bayrağı

Rengarenk Umutlar Derneği olark önceliğimiz yukarıda belirtilen ekipmanları tek bir tedarikçiden alabilmektir. Aynı zamanda ekipmanların  şartnamede belirtilen  süre içinde hazırlanıp Rengarenk Umutlar Derneği’ne KDV’den muaf şekilde sunulması ve teslim edilmesi beklenmektedir. Tedarikçi bu noktada hem teklifini hem de  anlaşma sonrası faturayı KDV ististnasına göre hazırlamalıdır. Tedarikçiden alınacak ekipmanın denenebilmesi adına Tedarikçinin Diyarbakır’da olması tercih sebebidir. Ancak  uygun teklife göre diğer illerden alınan tekliflerde değerlendirilecektir.

 Madde 3 –  Hizmetin Kapsamı

Malzeme  alım için belirlenen özellikler olsa da proje bütçesine bağlı olarak sıralanan marka ve tasarım bilgisi değişebilir. Ancak marka  ve tasarım  değişmesine karşın ihtiyaç duyulan ekipmanlarda temel özelliklerin karşılanması beklenmektedir

Madde 4: Lojistik Ve Zamanlama

 • Hizmetin sağlanacağı yer

Diyarbakır

 • Başlama tarihi ve uygulama süresi

27.10.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan hizmet alımı                için tedarik şirketlerinin     28. 10.2023 tarihine  kadar teklif vermeleri beklenmektedir. 28.10.2023 tarihi sonrasında verilen teklifler geçersiz sayılacaktır.

Madde 5: Deneyim / Özellik:

 1. Tedarikçi tercihen Diyarbakır’da olmalıdır ancak uygun fiyat ve ekipmana sahip olan Diyarbakır dışındaki tedarikçilerin de teklifleri değerlendirmeye alınacaktır.
 2. Tedarikçi satış sonrası müşteri desteği ve satış sonrası hizmetleri sağlamalıdır
 3. Malzeme teslimatı zamanında yapılmalıdır.
 4. Malzemenin garanti süresi olmalı ve tedarikçi bu konuda Rengarenk Umutlar Derneğini bilgilendirmelidir.
 5. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğinin ihtiyaçlarını anlayabilmeli ve ekipmanı bu ihtiyaç dahilinde önerebilmelidir.
 6. Tedarikçi , Rengarenk Umutlar Derneğine malzeme  doğrultusunda gerekli bilgilendirmeleri  yapmalıdır. ( Kumaş türü, kumaş markası, tasarım,malzeme ebatı gibi örnek çalışma sunmalıdır. )
 7. Teklif veren firmalar ile teklif öncesi proje ekibi tarafından ön görüşme yapılacaktır. Yukarıda belirtilen deneyimler ve referanslar çerçevesinde en uygun teklifi veren şirket ile anlaşma sağlanacaktır.
 8. Talep edilen Hizmetlerde Yüklenici tarafındaki aksama durumunda (taahhüt edilen tarihlerde iş/hizmetin verilmemesi) cezai madde uygulanacaktır. Aylık hak edilen ödemenin sözleşme bedeli üzerinden %10’u (yüzde on) ceza bedeli olarak kesilecek